Jak reklamować się w LinkedIn

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Ciągle szukamy sposobów na to, by zainteresować naszymi usługami czy produktami potencjalnych klientów. Świetną metodą na to są Adwords, ale w ich przypadku warto dobrze się na nich znać i regularnie pracować nad kampanią. Na szczęście jest też prostszy, bardziej targetowany sposób na zdobycie dobrych leadów.

Reklamy w LinkedIn

Checmy przedstawić Wam reklamy LinkedIn (LinkedIn Ads) i pomóc startupom z Krakowa w przygotowaniu pierwszych kampanii reklamowych i w zdobyciu nowych, wartościowych leadów.

Skupimy się na podstawach, a także poprosimy Was o konkretne przykłady i znajdziemy dopasowane rozwiązania.

Wszystko to oferujemy Wam za darmo, ale w zamian potrzebujemy Waszego czynnego udziału, żebyśmy wszyscy skorzystali na warsztatach jak najwięcej. Przygotujcie swoje scenariusze i dołączcie do nas, jeżeli chcecie, żeby Wasze firmy korzystały z tego kanału reklamy. Chcemy, żeby to były prawdziwe warsztaty, a nie zwykła prezentacja. Jeżeli chcesz słuchać, ale nie chcesz aktywnie brać udziału… ….lepiej nie przychodź.

KIEDY: Wtorek, 15 grudnia 2015, od 18 do 19:30 (CET)

GDZIE: hub:raum Krakow, ul. Przemysłowa 12

PS Będzie z nami osoba, która pracowała nad LinkedIn Ads w kwaterze głownej LI w Europie – i we wtorek odpowie na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

We always look for channels to reach quality leads for our business. Adwords is a superb channel to do this, but you need to be good at it and do it consistently. Luckily there is an easier and more targeted way to get to these quality leads.

How to Do LinkedIn Ads

We would like to introduce you to this LinkedIn Ads and help Krakow startup setup their first campaigns and get new quality leads.

We would like to focus on the Basics of it and also get some of your cases and find solutions for it.

We give all this for Free, but we need your participation, so we get the best out of it. Hence please prepare your scenarios and come if you want to use this channel for your business. We to have a hands on meet-up, not a presentation. If you just want to listen and don’t participate. Don’t come.

WHEN: 

WHERE: hub:raum Kraków – 12 Przemysłowa Kraków

P.S. We will have someone who worked for LinkedIn Ads in European HQ to answer any questions and doubts you might have.

Comments